Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
3. Národní Golfová Tour Mládeže pod záštitou předsedy ČOV
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Startovní listina
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Teetime - startovní listina
Kapacita
Pouze pro členy
Přihlášeno
A žáci (7-14 let)
75
42
B žákyně (7 -14 let)
75
26
C kadeti (15-16 let)
50
37
D kadetky (15-16 let)
50
25
NGTM2021M14
42
NGTM2021Z14
26
NGTM2021M16
37
NGTM2021Z16
25
12
15
* Všechny kategorie
130
Num. 1
Num. 2
Startovní listinaNum. 2 / kategorie:
Startovní čas:
Start. číslo
Hráč #1:
Hráč #2:
Hráč #3:
Hráč #4:
27.06.2021 7:00:00
1
ADAMUSOVÁ Natálie
HUSNÍKOVÁ Kateřina
27.06.2021 7:10:00
2
HRBATÁ Ella
FRÝBERTOVÁ Linda
KVAPILOVÁ Natálie
27.06.2021 7:20:00
3
PELECHOVÁ Elisabeth
VOHRALÍKOVÁ Kristýna
OPLATKOVÁ Julie
27.06.2021 7:30:00
4
ZEMAN Karolina
BEUTLOVÁ Vendula
BRYCHTOVÁ Adéla
27.06.2021 7:40:00
5
ČERNÁ Veronika
FAJKUSOVÁ Vanessa
HELLEROVÁ Laura
27.06.2021 7:50:00
6
BORŮVKOVÁ Sofie
KRATOCHVÍLOVÁ Timea
HRDONKOVÁ Adéla
27.06.2021 8:00:00
7
KVĚTOŇOVÁ Kristýna
TRŮKOVÁ Viktorie
VINKLER Barbora
27.06.2021 8:10:00
8
LEBOVÁ Kristina
MALINOVÁ Kristýna
KNOBLOCHOVÁ Julie
27.06.2021 8:20:00
9
CELLEROVÁ Anna
KOHOUTEK Annika
OTIEPKOVÁ Ester
27.06.2021 8:30:00
10
FOŘT Lukáš
ZINEK Filip
BLAŽEK Sven
27.06.2021 8:40:00
11
KNAP Denis
ADAM Jan
MAŠEK Milan
27.06.2021 8:50:00
12
ŠTĚPKA Ondřej
ROUS Ondřej
VYSKOČIL Jakub
27.06.2021 9:00:00
13
PAVELKA David
CALDER David
BUGÁR Adam
27.06.2021 9:10:00
14
MAI Thanh Long
BARVÍŘ Kristián
KASKA Filip
27.06.2021 9:20:00
15
KNOBLOCH Jan
VACULÍK Michal
GRIM Matěj
27.06.2021 9:30:00
16
LANDSMANN Filip
ZEMAN Marek
HUDÁK David
27.06.2021 9:40:00
17
KEPKA Štěpán
VALDMANN Jonáš
SOBOTKA Tomáš
27.06.2021 9:50:00
18
HÁJEK Sebastian
GRUBNER Martin
POPPER Adam
27.06.2021 10:00:00
19
POLÁK Jakub
KLÍMA Dennis
POLOLÁNÍK Petr
27.06.2021 10:10:00
20
STOULIL Tobiáš
HOLEČEK Karel
MAŘÍK Karel jun.
27.06.2021 10:20:00
21
RUMPÍK Matyáš David
VYSUŠIL Matyáš
MRŇA Jan
27.06.2021 10:50:00
22
VYROUBALOVÁ Linda
ŠKVRNOVÁ Nela
27.06.2021 11:00:00
23
NAJMONOVÁ Diana
ANDRLOVÁ Anna
27.06.2021 11:10:00
24
PAGÁČOVÁ Lucie
JANÍKOVÁ Kateřina
BARCALOVÁ Miriam
27.06.2021 11:20:00
25
ČEPELÁKOVÁ Natálie
VYLEŤALOVÁ Tereza
TICHÁNKOVÁ Eva
27.06.2021 11:30:00
26
PŘÁDOVÁ Lucie
POKORNÁ Magdaléna
MACHÁČKOVÁ Natálie
27.06.2021 11:40:00
27
TRÁVNÍČKOVÁ Nela
HORÁKOVÁ Kateřina
GUAN Ziling
27.06.2021 11:50:00
28
SLAVÍKOVÁ Anna
BORŮVKOVÁ Julie
PETRÁŇOVÁ Laura
27.06.2021 12:00:00
29
DUŠKOVÁ Štěpánka
ŠAFAŘÍKOVÁ Justýna
TAUER Amálie
27.06.2021 12:10:00
30
MAZOCHOVÁ Kateřina
ZAPLETALOVÁ Anna
SCHWARZOVÁ Tereza
27.06.2021 12:20:00
31
MUCHA Antonín
FALTA Filip
27.06.2021 12:30:00
32
MACEK Šimon
CHROMČÍK Ondřej
ZIMERMAN Martin
27.06.2021 12:40:00
33
ZAVŘEL Alex
POKORNÝ Eliáš
DIAS Matěj
27.06.2021 12:50:00
34
TEJKL Richard jun.
SCHAMBERGER Ondra
PŘIKRYL Jakub
27.06.2021 13:00:00
35
GRULICH Patrik
SPILKA Jáchym
CHRAMOSTA David
27.06.2021 13:10:00
36
BOČEK Tobiáš
MINAŘÍK Matěj
CEDZO Matúš
27.06.2021 13:20:00
37
KEPKA Viktor ml.
HEJDA Tomáš
ŠMERDA Marek
27.06.2021 13:30:00
38
PAVEL Richard
KAMRADEK Vojtěch
DAĎA Patrik
27.06.2021 13:40:00
39
VOJTĚŠEK Mikuláš
PLÁŠEK Štěpán
DOLEŽAL Ondřej
27.06.2021 13:50:00
40
JAROŠ Jakub
BARTOŇ Tobiáš
MIKL Hugo
27.06.2021 14:00:00
41
FILA Albert
ULMAN Daniel
BERNÁTEK Alexandr
27.06.2021 14:10:00
42
CHRAMOSTA Matěj
LUKÁŠ Filip
MUSIL Jiří
27.06.2021 14:20:00
43
ZACH Matouš
SIONKO David
ROSA Mikuláš
27.06.2021 14:30:00
44
FAŠINA Tomáš jun.
MŇAHONČÁK Matěj
ŠVUB Václav ml.
1.5.8885.29384, 29.04.2024 16:19 , počet registrovaných uživatelů : 66085