Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
3. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Startovní listina
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Teetime - startovní listina
Kapacita
Pouze pro členy
Přihlášeno
MUŽI
64
ŽENY
47
CGAT2021M
64
CGAT2021Z
47
* Všechny kategorie
111
Num. 1
Num. 2
Num. 3
Startovní listinaNum. 3 / kategorie:
Startovní čas:
Start. číslo
Hráč #1:
Hráč #2:
Hráč #3:
Hráč #4:
20.06.2021 7:30:00
1
FOUBÍK Pavel jn.
JEŘICHA Patrik
ROZSYPÁLEK Zdeněk
20.06.2021 7:30:00
11
BARCALOVÁ Miriam
DUŠKOVÁ Štěpánka
TRŮKOVÁ Viktorie
20.06.2021 7:40:00
2
SIWY David
LÁTAL Jiří
MAREŠ Jakub
20.06.2021 7:40:00
12
KŘENKOVÁ Agáta
KOHOUTEK Annika
DIMITROVA Sára
20.06.2021 7:50:00
3
VOKNER Lukáš
LANČ Filip
HLAVÁČEK Dan
20.06.2021 7:50:00
13
KRÁSOVÁ Karolína
BARCALOVÁ Ester
VÍTŮ Gabriela Roberta
20.06.2021 8:00:00
4
JANDA Jakub
GROH Hynek
POLÁČEK David
20.06.2021 8:00:00
14
MALINOVÁ Kristýna
STAŇKOVÁ Anna
KLÍMOVÁ Laura
20.06.2021 8:10:00
5
VÁCHOVÁ Lucie
HANDRYCHOVÁ Kamila
RINTOVÁ Ella
20.06.2021 8:10:00
15
HEJLEK Jakub
ZACH Matouš
PĚČ Jakub
20.06.2021 8:20:00
6
KEDROŇOVÁ Veronika
BURDOVÁ Dominika
SIONKOVÁ Klára
20.06.2021 8:20:00
16
KESSLER Lukáš
SITNIANSKÝ Lukáš
TOMÁŠEK Ondřej
20.06.2021 8:30:00
7
DIMITROVA Sofie
VODIČKOVÁ Denisa
SAINT GERMAIN Natálie
20.06.2021 8:30:00
17
BAREŠ JUN. Jaroslav
ŠTANTEJSKÝ Šimon
SLAVÍK Jan
20.06.2021 8:40:00
8
HEŘTA Matyáš
JANDA Lukáš
JEŠÁTKO Lukáš
20.06.2021 8:40:00
18
DVOŘÁK Michal
VEVERKA JR. Filip
PETRÁŇ III. Bedřich
20.06.2021 8:50:00
9
TOMI David
VINTER Patrik
TALANDA Michal
20.06.2021 8:50:00
19
STOULIL Tobiáš
BENEŠ Jan
MELICHAR David
20.06.2021 9:00:00
10
KLEIN Louis
MILER Vlastimil jun.
FORMÁNEK Timotej
20.06.2021 9:00:00
20
RŮČKA Kryštof
BUDKA Petr
PÁTEK David
20.06.2021 9:10:00
21
HOLEČEK Karel
PEČINKA Patrik
1.5.8885.29384, 29.04.2024 16:19 , počet registrovaných uživatelů : 65999