Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
DĚTSKÁ TOUR ZÁPAD A
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Startovní listina
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Teetime - startovní listina
Kapacita
Pouze pro členy
Přihlášeno
A - mladší žáci na rány HCP 0-28
14
B - starší žáci na rány HCP 0-28
22
C - kadeti na rány HCP 0-28
12
D - Dorost do 21 na rány (17 - 21 let) HCP 0-28
7
E - smíšená Stableford HCP 28,1-45,9
8
D - vedl. kat. do žebříčku - dorost HCP 0-28
3
Stableford Brutto Pohár klubů
59
* Všechny kategorie
63
Num. 1
Num. 2
Startovní listinaNum. 2 / kategorie:
Startovní čas:
Start. číslo
Hráč #1:
Hráč #2:
Hráč #3:
Hráč #4:
25.09.2022 9:00:00
1
SOUKUPOVÁ Aneta
ZINEK Filip
25.09.2022 9:10:00
2
FLORIÁN Filip
BALÁK Jan Filip
25.09.2022 9:20:00
3
VODIČKA Petr
POKORNÁ Magdaléna
ŠKARDA Tim
25.09.2022 9:30:00
4
BALVÍNOVÁ Alžběta
TOMICA Petr
HLINĚNÁ Mahulena
25.09.2022 9:40:00
5
MĚSTKA Václav
STRAUSSWALD Matyas
ŠVAJCR David
25.09.2022 9:50:00
6
POKORNÝ Eliáš
HUSNÍKOVÁ Kateřina
SLAVÍKOVÁ Anna
25.09.2022 10:00:00
7
GESSLER Thomas
HRDONKOVÁ Adéla
GRIM Matěj
25.09.2022 10:10:00
8
ZSCHERP Alex
ŠPAČEK Jacob
25.09.2022 10:20:00
9
BŮŽKOVÁ Barbora
ŠTULÍK Ondřej
25.09.2022 10:30:00
10
BALVÍN František
PELECHOVÁ Elisabeth
KVAPILOVÁ Natálie
25.09.2022 10:40:00
11
POKORNÝ Gabriel
VANÍKOVÁ Daniela
ZÍDEK Christian
25.09.2022 10:50:00
12
VAŇOUREK Petr
FARHAN Adam
ZAHRADNÍK Jakub
25.09.2022 11:00:00
13
ZIMERMAN Martin
Pařík Robin Gregoire
KEPKA Viktor ml.
25.09.2022 11:10:00
14
CHRAMOSTA David
VOHRALÍKOVÁ Kristýna
BARTOŇ Tobiáš
25.09.2022 11:20:00
15
DIAS Matěj
MUSIL Jiří
HEJDA Tomáš
25.09.2022 11:30:00
16
ČEPELÁKOVÁ Tereza
KLAUDY Amélia Li
25.09.2022 11:40:00
17
VÁVRA Jakub
ZAHRADNÍK Marek
LUKAVSKÁ Anna
25.09.2022 11:50:00
18
BALÁK Filip Jan
VÁVROVÁ Adéla
BRETŠNAJDR Jan
25.09.2022 12:00:00
19
CHRAMOSTOVÁ Sofie
ZAMAZAL Patrik
DAĎA Dominik
25.09.2022 12:10:00
20
MACEK Šimon
GRULICH Patrik
VOHRALÍKOVÁ Kateřina
25.09.2022 12:20:00
21
POKORNÝ Nicolas
BRÁZDIL Sebastián
25.09.2022 12:30:00
22
TIESLOVÁ Johanka
SNIEGOŇ Jan
ZUSKOVÁ Klára
25.09.2022 12:40:00
23
BŮŽEK Jan
DANĚK Jan
KUTIL Radek
1.5.8885.29384, 29.04.2024 16:19 , počet registrovaných uživatelů : 66085