3. LIGA družstev mužů 2023 - 1. a 2. kolo - D


Teetime - startovní listinaKapacitaPouze pro členyPřihlášeno
MUŽI  142
* Všechny kategorie  142



Startovní listinaNum. 1 / kategorie:

Startovní čas:Start. čísloHráč #1:Hráč #2:Hráč #3:Hráč #4:
10.06.2023 7:30:001LAIMAR MartinGRYGAR JanTRČKA Lukáš 
10.06.2023 7:39:002PUSTELNÍK AlešVORONIN MichalKULICH Tomáš 
10.06.2023 7:48:003STANĚK IvoSEDLÁŘ MarekŽALMÁNEK Martin 
10.06.2023 7:57:004VONTOREK PetrVOTAVA PetrHRUŠKA Petr 
10.06.2023 8:06:005ZEMAN PavelFRIEDRICH AlešGRZEGORZ Marian 
10.06.2023 8:15:006ČERNÝ JosefKACHLÍK LeoJURČA Luboš 
10.06.2023 8:24:007KOPŘIVA VlastimilHEITEL FilipGAVURA Ján 
10.06.2023 8:33:008FIALA AlešŠÍMA VítězslavKUNDRÁTEK Karel 
10.06.2023 8:42:009SKAKUN FrantišekSCHERTLER DavidZMIJA Pavel 
10.06.2023 8:51:0010HOFMAN TomášNOVOTŇÁK RadekKUNDRÁTEK Marek 
10.06.2023 9:00:0011ŠŤASTNÝ MarekLACHMANN MartinPAVLÍK Pavel 
10.06.2023 9:09:0012GÄRTNER RomanŠIMEK VítKUDELA Ladislav 
10.06.2023 9:18:0013JANÍK JiříTOMAN PavelHORÁČEK Jiří 
10.06.2023 9:27:0014KVAPIL TomášKOPEČEK PetrANDRÝSEK Pavel 
10.06.2023 9:36:0015KUBÁŇ DaliborŠTĚBRA JanJÍZDNÝ Tomáš 
10.06.2023 9:45:0016VOLEK RomanLEIXNER IvanŠAREŠ Pavel 
10.06.2023 9:54:0017JANEČEK KamilBAJCAR LadislavNAHÁLKA Michal 
10.06.2023 10:03:0018OPIOL JanHANZLÍK RostislavSYMERSKÝ Jiří 
10.06.2023 10:12:0019KUPČÍK KryštofSOPUCH JaromírFIALA Ladislav 
10.06.2023 10:21:0020RŮŽIČKA JanMIKEŠ OndřejMACHŮ Milan 
10.06.2023 10:30:0021HOULDSWORTH MichalMRÁZEK MichalSYMERSKÝ Ondřej 
10.06.2023 10:39:0022WEINBERGER TomášKONEČNÝ MatoušMALÉŘ Michal 
10.06.2023 10:48:0023POTOČNÝ MartinDOSTÁL VítězslavSmolík Radim 
10.06.2023 10:57:0024POPEK JaromírŽŮREK RostislavMIKUŠ Radek 
10.06.2023 11:06:0025ŠPORN MiroslavDRIML OndřejSTŘÍTESKÝ Pavel 
10.06.2023 11:15:0026HLAVINKA RadovanLOSERT Pavel  
10.06.2023 11:24:0027RAKOWSKI JanŠŤASTNÝ PetrHROZ Lubomír 
10.06.2023 11:33:0028POPELKA PetrŠNOBL RadekJANKŮ Vladislav 
10.06.2023 11:42:0029PAŤAVA JiříSOBOLA PetrSLANÝ Radomír 
10.06.2023 11:51:0030VAMPOLA JaromírČAPČUCH JosefČUPKA Karel 
10.06.2023 12:00:0031MROČEK PetrČIHÁK MartinHENZL Pavel 
10.06.2023 12:09:0032ČÁSTKA JosefLINDNER HynekKRYBUS Bedřich 
10.06.2023 12:18:0033MATĚJNÝ JanČIHÁK VojtěchHOLAŇ Libor 
10.06.2023 12:27:0034ŠŤASTNÝ LiborŘEHÁK JanFILÁK Richard 
10.06.2023 12:36:0035NOVÁK StanislavVANTUCH MilanBAINAR Marek 
10.06.2023 12:45:0036RYŠKA JiříHENKL TomášMICHEK David 
10.06.2023 12:54:0037PSOTA MilanPAVERA RomanJELÍNEK Stanislav 
10.06.2023 13:03:0038BLÁHA DanielFRUHVIRT StanislavBRUŠTÍK Jan 
10.06.2023 13:12:0039VALOŠEK VítUHLÍŘ JaroslavKOČICA Marek 
10.06.2023 13:21:0040MACEČEK BohumilHÁJEK LukášMACH Daniel 
10.06.2023 13:30:0041ZLATUŠKA VáclavFIALA KarelMIKLÍK Dušan 
10.06.2023 13:39:0042RYŠKA MartinVRAJ TomášKREJČÍ Jakub 


1.5.8923.5575, 06.06.2024 3:05 , počet registrovaných uživatelů : 66633