3. Národní Golfová Tour Mládeže


Teetime - startovní listinaKapacitaPouze pro členyPřihlášeno
A žáci (7-14 let)  35
B žákyně (7-14 let)  16
C kadeti (15-16 let)  36
D kadetky (15-16 let)  20
NGTM2023M14  35
NGTM2023Z14  16
NGTM2023M16  36
NGTM2023Z16  20
U12  13
* Všechny kategorie  107



Startovní listinaNum. 2 / kategorie:

Startovní čas:Start. čísloHráč #1:Hráč #2:Hráč #3:Hráč #4:
11.06.2023 8:00:001POSPÍŠILOVÁ AnnaPROCHÁZKOVÁ Sára  
11.06.2023 8:10:002FRÝBERTOVÁ LindaHUSNÍKOVÁ KateřinaBEUTLOVÁ Vendula 
11.06.2023 8:20:003KAHÚNOVÁ KarolínaKAMRADKOVÁ BarboraADAMUSOVÁ Natálie 
11.06.2023 8:30:004VESELÁ AnikaVOHRALÍKOVÁ KristýnaJAKWERTHOVÁ Alžběta 
11.06.2023 8:40:005HRDONKOVÁ AdélaŠŤASTNÁ AndreaČERNÁ Veronika 
11.06.2023 8:50:006PINK AmálieHELLEROVÁ LauraKRATOCHVÍLOVÁ Timea 
11.06.2023 9:00:007FAJKUSOVÁ VanessaLUDVOVÁ AnnaSCHUBERTOVÁ Tereza 
11.06.2023 9:10:008ZAHRADNÍK JakubJANÍK DavidKAMRADEK Vojtěch 
11.06.2023 9:20:009FALTA FilipJAROŠ JakubHAMR Marek 
11.06.2023 9:30:0010SMĚŠNÝ JakubGROSS FilipULMAN Daniel 
11.06.2023 9:40:0011PAVEL RichardLAIMAR MatyášVÁCHA Jan 
11.06.2023 9:50:0012URBANEC PavelDELLA PIETRA FedericoBOČEK Tobiáš 
11.06.2023 10:00:0013BARTOŇ TobiášVOŠVRDA JakubDVOŘÁK Damian 
11.06.2023 10:10:0014BERNÁTEK AlexandrSCHAMBERGER OndraŠÍMA Václav 
11.06.2023 10:20:0015PŘIKRYL JakubMUSIL JiříBECK Tomáš 
11.06.2023 10:30:0016BREJNÍK TobiasHLOŽÁNEK JakubMINAŘÍK Matěj 
11.06.2023 10:40:0017KOMORA MatějTOMÁŠEK DavidCHRAMOSTA Matěj 
11.06.2023 10:50:0018ZAVŘEL AlexCHROMČÍK OndřejLATKA Oliver 
11.06.2023 11:00:0019VOJTĚŠEK MikulášHEJDA TomášMIKL Hugo 
11.06.2023 11:20:0020VAŇKOVÁ KarolínaBOUČKOVÁ Kristýna  
11.06.2023 11:30:0021VÁVROVÁ AdélaBREINHÖLDER Shania Valentina  
11.06.2023 11:40:0022KVAPILOVÁ NatálieCHRAMOSTOVÁ SofieGEJDOŠOVÁ Anna 
11.06.2023 11:50:0023SLOŽILOVÁ AmélieKLIMEŠOVÁ AdélaVACKOVÁ Lucie 
11.06.2023 12:00:0024FRIEDRICHOVÁ KarolínaŠPIČKOVÁ EmaSTRNADOVÁ Lucie 
11.06.2023 12:10:0025MAHDALOVÁ EmmaHERYNKOVÁ NelaKAMRADKOVÁ Tereza 
11.06.2023 12:20:0026ŠULÁK KryštofBARTŮ Tobias  
11.06.2023 12:30:0027BARTULEC MaxVÁVRA JakubORAVEC-ŽIGMUND Marek 
11.06.2023 12:40:0028MIKULA FilipŠMERDA DavidMAJOR JR. Martin 
11.06.2023 12:50:0029JURÁČEK JanSLEZÁK MarekZAHRADNÍK Marek 
11.06.2023 13:00:0030KOCHLÍČEK Jindřich jun.WILDT MichalPROKEŠ Nikolas 
11.06.2023 13:10:0031ZIMERMAN MartinVYSUŠIL MikulášCHRAMOSTA David 
11.06.2023 13:20:0032HRADECKÝ ML. ZdeněkMACEK ŠimonDIAS Matěj 
11.06.2023 13:30:0033KOCMAN FilipHLOŽÁNEK LukášMOUČKA Eduard 
11.06.2023 13:40:0034ROSA VojtěchKROL MatyášMUCHA Antonín 
11.06.2023 13:50:0035PAŘÍK Robin GregoireHEJLEK AlexHUSTIN Oliver 
11.06.2023 14:00:0036VINKLER PavelHALA IvoŠMERDA Marek 
11.06.2023 14:10:0037GRULICH PatrikTEJKL Richard jun.DOLEŽAL Ondřej 


1.5.8901.34863, 15.05.2024 19:22 , počet registrovaných uživatelů : 66317