Regionální východočeská seniorská tour 2023

Základní údaje
Zahájení: 12.06.2023 v 10:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Ypsilon Golf Liberec
Podmínky turnaje
Všichni účastníci zaplatí na 1.turnaji , kterého se na túře zúčastní , kromě platby za konkrétní turnaj navíc poplatek 200,- Kč . Dosažení 50 let v letošním roce, Zaplacení poplatku 200,- Kč za účast v letošní seniorské VČ túře
Další informace
Popis: Na letošní rok jsme připravili v rámci východočeské seniorské golfové túry 47 turnajů na 23 hřištích především východních a středních Čech. Turnaje , hrané ve čtvrtek budou přípravné a budou vyhodnocovány stableford netto jenom na serveru CGF. Turnaje , hrané v pondělí , budou soutěžní a budou hodnoceny v kategorii stableford netto a brutto body. Průběžné výsledky budou na adrese: http://parkgolf.cz/scoring-rstvc-seniori. Kromě toho bude letos také hodnocení pondělních turnajů na rány v kategoriích muži a ženy a výsledky budou vyhodnoceny na CGF v celorepublikovém žebříčku. Celkové vyhodnocení za letošní sezonu bude v kategoriích ženy a muži v obou systémech stableford netto i brutto body . Do výsledků bude každému započítáno 11 nejlepších výsledků z odehraných turnajů v pondělí . Na závěr sezony budou vyhodnoceni a oceněni vždy 3 nejlepší v kategorií ženy a muži, v systému stableford brutto a netto .Nejlepší hráči v kategorii brutto body si automaticky zajistí účast na poháru regionů.
Přihlášení: STARTOVNÍ LISTINA do 18 hod, zašle odpovědný člen soutěžního výboru k zadání pořadatelem (recepce hřiště) na server - v excelu Požadavky na flight možný předem na e-mail orelr@seznam.cz, ivo@mader.cz
Způsob startu: Postupný z jamky č.1 v 10:00 hod.
Vítězství: Nejvyšší počet stablefordových brutto a netto bodů .Výsledky turnaje budou uvedeny na serveru CGF v obou kategoriích celkové výsledky budou průběžně uváděny na http://parkgolf.cz/scoring-rstvc-seniori/ V pondělních turnajích bude hodnocení také na rány v kategoriích muži a ženy a na serveru CGF budou výsledky zahrnuty do celostátního žebříčku.
Ceny: poháry a medaile pro vítěze po ukončení celé tour
Úhrada nákladů: Všichni účastníci zaplatí na 1.turnaji , kterého se na túře zúčastní , kromě platby za konkrétní turnaj navíc poplatek 200,- Kč .
Stravování:
Poplatky: Speciální cena fee pro hráče v rámci seniorské túry je 770 Kč/hráč.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
0-54 společná netto StablefordAnoAno
0-54 na rány mužiNa rányAnoAno
0-54 na rány ženyNa rányAnoAno
0-54 společná bruttoStablefordNeAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,054,050100M
RED+9,054,050100F

1.5.8923.5575, 06.06.2024 3:05 , počet registrovaných uživatelů : 66633