TeeTime a golf v České republice

Golf v České republice je nerozdělitelně spojen s TeeTime SE. Každoročně přináší do tohoto sportovního odvětví spoustu inovací, které mají za úkol poskytnout hráčům co největší komfort ve všech oblastech, kde se střetávají informační technologie a golfové prostředí. Více o všech řešeních, která přinášíme, se dozvíte v následujícím textu.


Spojení golf v České republice a TeeTime k sobě neoddělitelně patří již od roku 2003. První kroky začal uskutečňovat dr. Jan Loužecký již v roce 2001, kdy vybudoval první verzi serveru České golfové federace, která mohla začít spojovat vše kolem golfu v České republice.

Golf v České republice a ČGF

V roce 2003 vznikl rezervační systém TeeTime.cz. Hráči golfu tak získali perfektní nástroj pro rychlou a přehlednou rezervaci hracích časů na golfových hřištích. Postupem času se spojení golf v České republice a TeeTime začalo dostávat do povědomí nejen hráčů, ale i hřišť. Díky tomu se počet hřišť a klubů napojených na TeeTime zvýšil až na 85 %. TeeTime začal dále podporovat golf v České republice i dalšími benefity. Mezi ně patří například prodej FEE za nižší ceny, než na které by hráč dosáhl při nákupu přímo na hřišti. Dále prodej akčních balíčků a spousta dalších.

TeeTime už ale zdaleka není spojován jen s golfem v České republice, ale v současné době je na rezervační systém napojena většina golfových hřišť na Slovensku. V plánech do budoucna se již nyní objevuje koncept dalšího rozvoje, který by měl ještě více podpořit spojení golfu v České republice se zahraničními golfovými resorty.

OPS a golf v České republice , OPS and golf in the Czech Republic

TeeTime nezůstal ale jen u vývoje rezervačního portálu, ale v roce 2006 spatřil světlo světa další systém pro podporu golfu v České republice. Tento systém je určen pro golfová hřiště k odbavení hráčů a prodeji zboží a služeb, které hřiště nabízejí.

Samotný systém se neustále vyvíjí a v současné době obsahuje kolem 30 modulů. Základem jsou moduly rezervací a odbavení hráče. Na ně jsou navázány další nezbytné moduly, jako definice produktů, nastavení práv, vouchery, členská základna, klubové karty, zasílání zpráv, exporty a spousta dalších.

Golf v České republice a OPS

Podpora golfu v České republice mobilními aplikacemi

Postupem času s vývojem trhu začaly vznikat také mobilní aplikace, které tak ještě více podporují golf v České republice. Hráč si tak může kdykoliv ze svého mobilního zařízení, které je na platformě Android, iOS, Mobile Windows, nebo Blackberry, udělat rezervaci nebo se podívat na aktivity svých přátel, přihlásit se na turnaj, zobrazit si své výsledky a využít mnoho dalších užitečných funkcí, které umožňují efektivní propojení hráče a všeho okolo golfu v České republice a na Slovensku.

Golf v České republice a mobilní aplikace