Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
EL PRESIDENTO TOUR - BRATRANCI a spol.
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Startovní listina
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Teetime - startovní listina
Kapacita
Pouze pro členy
Přihlášeno
Společná 0-16
22
Společná 16,1-21
19
Společná 21,1-54
23
0 - 54 brutto pro vyhodnocení tour
64
0 - 54 netto pro vyhodnocení tour
64
* Všechny kategorie
64
Num. 1
Startovní listinaNum. 1 / kategorie:
Startovní čas:
Start. číslo
Hráč #1:
Hráč #2:
Hráč #3:
Hráč #4:
24.09.2022 10:00:00
1
SAENGER Václav
HOMOLÁČ Jan
GERBRICHOVÁ Petra
24.09.2022 10:05:00
2
VALENTA Petr
JANOUŠKOVEC Michal
DOSKOČIL Václav
24.09.2022 10:10:00
3
MIKEŠOVÁ Tereza
MIKEŠ František
SKOŘEPA Matěj
24.09.2022 10:15:00
4
ZELENKA Libor
FIKAR Luboš
MAREČEK Petr
MAREČEK Šimon
24.09.2022 10:20:00
5
RAINER Peter
GEITLER Pavel
ŘIHÁČEK Slávek
ŠPAČEK Rudolf
24.09.2022 10:25:00
6
MARTINŮ Vladimír
VESELÝ Jaroslav
ANDERLE Vladimír
JAKUBEC Tomáš
24.09.2022 10:30:00
7
ŠIROKÝ Matyáš
ŠIROKÝ Jan
SKOŘEPOVÁ Sára
SLABÝ Jaroslav
24.09.2022 10:35:00
8
ŠKARDA Daniel
HES David
KUBÍČEK Petr
HÁVA Prokop
24.09.2022 10:40:00
9
BENEŠ Petr
BARTUŠEK Tomáš
BARTUŠKOVÁ Lenka
BENEŠOVÁ Blanka
24.09.2022 10:45:00
10
HOS Roman
VOBORNÍK Miloslav
PAVLOK Pavel
PAŤHA Jindřich
24.09.2022 10:50:00
11
DOLEJŠÍ Pavel
DVOŘÁK Matouš
DOLEJŠÍ Tobias
DVOŘÁKOVÁ Julie
24.09.2022 10:55:00
12
BÉM Miroslav
ZIMA Pavel
JANDERKA Zdeněk
MÍŠA Oldřich
24.09.2022 11:00:00
13
FLUSEK Pavel
ROD Kamil
SOCHOR Marek
FLUSEK Milan
24.09.2022 11:05:00
14
KOVAČKA Jaroslav
SRNSKÝ Rostislav
VÁLEK Rudolf
PŘIBYL Cyril
24.09.2022 11:10:00
15
HEJČ Pavel
ZÁNA Oldřich
VOPÁLENSKÝ František
BLAŽEK ST. Petr
24.09.2022 11:15:00
16
BENNETT Andrew
KULZER Jörg
24.09.2022 11:25:00
18
ČEPERA Ladislav
Mašita Jiri
MEZERA Jiří
PAUSAR Petr
1.5.8836.29028, 11.03.2024 16:07 , počet registrovaných uživatelů : 65439