Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
DĚTSKÁ TOUR SEVEROVÝCHOD 2022
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Startovní listina
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Teetime - startovní listina
Kapacita
Pouze pro členy
Přihlášeno
D - Dorostenci/ky a Junioři/ky
24
19
C - kadeti a kadetky
24
16
B - Starší žáci a žákyně
36
17
A - Mladší žáci a žákyně
36
14
E - Smíšená HCP 36,1-54
32
9
body pro žebříček DTSV
71
body DTSV DJ
19
body DTSV KK
17
body DTSV SŽ
20
body DTSV MŽ
19
Experimentální 37-54
8
* Všechny kategorie
75
Num. 1
Startovní listinaNum. 1 / kategorie:
Startovní čas:
Start. číslo
Hráč #1:
Hráč #2:
Hráč #3:
Hráč #4:
25.09.2022 8:00:00
1
VOKNER Lukáš
SHEJBAL Jakub
BASLER Matěj
25.09.2022 8:08:00
2
MATĚJŮ Marek
ČERNÝ Vojtěch
KODEŠ Patrik
25.09.2022 8:16:00
3
BARVÍŘ Kristián
ŠOLCOVÁ Anna
BEDNAŘÍK Jan jr.
25.09.2022 8:24:00
4
VAJCÍK Tomáš
HÁJEK Šimon
ŠLÉGLOVÁ Amy
25.09.2022 8:32:00
5
DRBAL Filip
BARTÁKOVÁ Denisa
DOHNAL Martin
25.09.2022 8:40:00
6
MATĚJÍČEK Ondřej
VĚTROVSKÝ Jiří ml.
25.09.2022 8:48:00
7
ROLEČEK Michal
ŽDÍMAL Ondřej
25.09.2022 9:00:00
8
URBANEC Pavel
HORÁKOVÁ Kateřina
25.09.2022 9:08:00
9
FALTA Filip
KOMORA Matěj
VOŠVRDA Jakub
25.09.2022 9:16:00
10
VACULÍK Michal
PŘIKRYL Jakub
25.09.2022 9:24:00
11
BLAŽEK Sven
ČÁSTKOVÁ Anna
NOVÝ Karel
25.09.2022 9:32:00
12
ROLEČKOVÁ Iva
NĚMEC Jeroným
VÍT Matyáš
25.09.2022 9:40:00
13
KROPÍK Štěpán
HAVEL Matěj
ŠTĚPÁN Daniel
25.09.2022 9:50:00
14
ROHLÍČEK Jan
GROSS Filip
KALHOUSOVÁ Kateřina
25.09.2022 9:58:00
15
SYNKOVÁ Karolína
DOLEČEK Nicolas
TRÁVNIČKOVÁ Anika
25.09.2022 10:06:00
16
VAŇKOVÁ Karolína
PAVLASOVÁ Natálie
HLÁVKOVÁ Linda
25.09.2022 10:14:00
17
TVRDÍK Martin
MORAVEC Šimon
ŠTĚPÁNKOVÁ Laura
25.09.2022 10:22:00
18
HOUHA Miroslav
HŮLKA Samuel
ONDROVÁ Marie
25.09.2022 10:30:00
19
KOSAŘ Kryštof
RICHTER Adam
25.09.2022 10:40:00
20
HEJLEK Alex
WILDT Michal
25.09.2022 10:50:00
21
SLEZÁK Marek
KOCMAN Filip
BORSKÝ Dominik
25.09.2022 11:00:00
22
BARVÍŘOVÁ Apolena
BARVÍŘOVÁ Evelína
ŠAFAŘÍK Štěpán
25.09.2022 11:10:00
23
SETTLE Andrew
VOŠVRDA Martin
ZAVŘELOVÁ Julie
25.09.2022 11:20:00
24
VOJTÍŠEK Matěj
RICHTER Šimon
VANĚK Tomáš
25.09.2022 11:30:00
25
PRACHAŘ Maxim
HERVERTOVÁ Sofie
VÁVŘE Marek
25.09.2022 11:40:00
26
SCHMID Radek
NOVÝ Pavel
25.09.2022 11:50:00
27
ŠPINEROVÁ Karolína
25.09.2022 12:00:00
28
KEŘKOVÁ Olga
MALÝ David
KOUKALOVÁ Viktorie
1.5.8880.37213, 24.04.2024 20:40 , počet registrovaných uživatelů : 65812