Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
2. Národní Golfová Tour Mládeže
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Startovní listina
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Teetime - startovní listina
Kapacita
Pouze pro členy
Přihlášeno
A žáci (7-14 let)
41
B žákyně (7-14 let)
22
C kadeti (15-16 let)
53
D kadetky (15-16 let)
24
NGTM2022M14
40
NGTM2022Z14
22
NGTM2022M16
53
NGTM2022Z16
24
U12
14
* Všechny kategorie
140
Num. 1
Num. 2
Startovní listinaNum. 2 / kategorie:
Startovní čas:
Start. číslo
Hráč #1:
Hráč #2:
Hráč #3:
Hráč #4:
22.05.2022 7:30:00
1
HAMR Marek
RANSDORF Filip
22.05.2022 7:30:00
13
KNOBLOCH Jan
BOČEK Tobiáš
FILA Albert
22.05.2022 7:39:00
2
BOUDA Boris
BLAŽEK Sven
22.05.2022 7:39:00
14
PŘIKRYL Jakub
CHORVAT Jonáš
NOVÁK Tobiáš
22.05.2022 7:48:00
3
NOVÁK Jakub
FALTA Filip
TOMÁŠEK David
22.05.2022 7:48:00
15
HOLEČEK Karel
HLOŽÁNEK Jakub
UNATINSKÝ Jan
22.05.2022 7:57:00
4
JENÍK JN. Petr
SPILKA Jáchym
BUGÁR Adam
22.05.2022 7:57:00
16
JINDRA František
CHROMČÍK Ondřej
ČIŽÍK Samuel
22.05.2022 8:06:00
5
ČÁSTKOVÁ Anna
NAJMANOVÁ Tereza
ČEPELÁKOVÁ Natálie
22.05.2022 8:06:00
17
URBANEC Pavel
JAROŠ Jakub
PAVEL Richard
22.05.2022 8:15:00
6
ADAMUSOVÁ Natálie
ZEMAN Karolina
PINK Amálie
22.05.2022 8:15:00
18
ULMAN Daniel
VYSKOČIL Jakub
GRUBNER Martin
22.05.2022 8:24:00
7
ZÍKOVÁ Kateřina
PETRÁŇOVÁ Laura
BRYCHTOVÁ Adéla
22.05.2022 8:24:00
19
VACULÍK Michal
KASKA Filip
MACH Ondřej
22.05.2022 8:33:00
8
ANDRLOVÁ Anna
ŠMOLÍKOVÁ Kateřina
HRDONKOVÁ Adéla
22.05.2022 8:33:00
20
FOŘT Lukáš
PODANÝ Martin
KVASNIČKA Viktor
22.05.2022 8:42:00
9
BEUTLOVÁ Vendula
PFLEGER Natalie
ŠKVRNOVÁ Nela
22.05.2022 8:42:00
21
CEDZO Matúš
BERNÁTEK Alexandr
VEVERKA Tomáš
22.05.2022 8:51:00
10
GUAN Ziling
SUTOR Daniella Elizabeth
FAJKUSOVÁ Vanessa
22.05.2022 8:51:00
22
CHRAMOSTA Matěj
KLÍMA Dennis
GRIM Matěj
22.05.2022 9:00:00
11
BORŮVKOVÁ Julie
ZAPLETALOVÁ Anna
MALINOVÁ Kristýna
22.05.2022 9:00:00
23
PAVELKA David
HÁJEK Sebastian
ŠUSTEK Ondřej
22.05.2022 9:09:00
12
CELLEROVÁ Anna
ŠAFAŘÍKOVÁ Justýna
DUŠKOVÁ Štěpánka
22.05.2022 9:09:00
24
LANDSMANN Filip
VOŠVRDA Jakub
KAMRADEK Vojtěch
22.05.2022 9:18:00
25
MAŘÍK Karel jun.
MRŇA Jan
KEPKA Štěpán
22.05.2022 9:27:00
26
MŇAHONČÁK Matěj
LUKÁŠ Filip
CALDER David
22.05.2022 12:30:00
27
PETŘINA Vojtěch Pavel
DUDA Petr
22.05.2022 12:30:00
38
NOVÁK Nicolas
KAVKA Oliver
LATKA Oliver
22.05.2022 12:39:00
28
Pařík Robin Gregoire
JAROŠ Daniel
22.05.2022 12:39:00
39
ŠÍMA Václav
VÁVŘE Radim
CHRAMOSTA David
22.05.2022 12:48:00
29
MACEK Šimon
HALA Ivo
KOCHLÍČEK Jindřich jun.
22.05.2022 12:48:00
40
VYSUŠIL Mikuláš
KROL Matyáš
MUCHA Antonín
22.05.2022 12:57:00
30
SYNKOVÁ Karolína
CHRAMOSTOVÁ Sofie
22.05.2022 12:57:00
41
DIAS Matěj
MINAŘÍK Matěj
NAJMAN Lukáš
22.05.2022 13:06:00
31
MATYSOVÁ Klára
CIHLÁŘOVÁ Marie
22.05.2022 13:06:00
42
BĚHAL Daniel
KEPKA Viktor ml.
ZIMERMAN Martin
22.05.2022 13:15:00
32
ŠPIČKOVÁ Ema
DLOUHÁ Karolína
JAKWERTHOVÁ Alžběta
22.05.2022 13:15:00
43
DAĎA Dominik
DELLA PIETRA Federico
GRULICH Patrik
22.05.2022 13:24:00
33
STRNADOVÁ Lucie
HRBATÁ Ella
HELLEROVÁ Laura
22.05.2022 13:24:00
44
TEJKL Richard jun.
VINKLER Pavel
HEJLEK Alex
22.05.2022 13:33:00
34
SCHUBERTOVÁ Tereza
KNOBLOCHOVÁ Julie
ČERNÁ Veronika
22.05.2022 13:33:00
45
HUSTIN Oliver
ŠMERDA Marek
ČERVENKA Tadeáš
22.05.2022 13:42:00
35
KAMRADKOVÁ Barbora
LUDVOVÁ Anna
OPLATKOVÁ Julie
22.05.2022 13:42:00
46
DAĎA Patrik
VÁCHA Jan
ZAVŘEL Alex
22.05.2022 13:51:00
36
KASZPER Nella
KAMRADKOVÁ Tereza
KRATOCHVÍLOVÁ Timea
22.05.2022 13:51:00
47
BARTOŇ Tobiáš
MIKL Hugo
HEJDA Tomáš
22.05.2022 14:00:00
37
KVĚTOŇOVÁ Kristýna
VINKLER Barbora
BORŮVKOVÁ Sofie
22.05.2022 14:00:00
48
PIVODA Roman ml.
DOLEŽAL Ondřej
PLÁŠEK Štěpán
1.5.8864.29080, 08.04.2024 16:09 , počet registrovaných uživatelů : 65635