Regionální východočeská seniorská tour 2022

Základní údaje
Zahájení: 29.09.2022 v 9:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Mladé Buky
Podmínky turnaje
Soutěže se mohou zúčastnit hráči a hráčky, kteří v roce 2022 dosáhnou věku 50 let, hráč musí mít uhrazené FEE a startovné do turnaje 30 minut před osobním hracím časem. Zaplacení poplatku 200,- Kč za účast v letošní seniorské túře.
Další informace
Popis: Na letošní rok jsme připravili v rámci východočeské seniorské golfové túry 47 turnajů na 23 hřištích především východních a středních Čech. Turnaje , hrané ve čtvrtek budou přípravné a budou vyhodnocovány stableford netto jenom na serveru CGF. Turnaje , hrané v pondělí , budou soutěžní a budou hodnoceny v kategorii stableford netto a brutto body. Průběžné výsledky budou na adrese: http://parkgolf.cz/scoring-rstvc-seniori. Kromě toho bude letos také hodnocení pondělních turnajů na rány v kategoriích muži a ženy a výsledky budou vyhodnoceny na CGF v celorepublikovém žebříčku. Celkové vyhodnocení za letošní sezonu bude v kategoriích ženy a muži v obou systémech stableford netto i brutto body . Do výsledků bude každému započítáno 11 nejlepších výsledků z odehraných turnajů v pondělí . Na závěr sezony budou vyhodnoceni a oceněni vždy 3 nejlepší v kategorií ženy a muži, v systému stableford brutto a netto .Nejlepší hráči v kategorii brutto body si automaticky zajistí účast na poháru regionů. Hrajeme podle Pravidel golfu 2019 a místních pravidel.
Přihlášení: www.cgf.cz
Způsob startu: Postupný z odpaliště jamky č. 1.
Vítězství: Nejvyšší počet stablefordových brutto a netto bodů. V případě shodných výsledků postupujeme dle Soutěžního řádu ČGF. Výsledky turnaje budou uvedeny na serveru ČGF v obou kategoriích, celkové výsledky budou průběžně uváděny na http://parkgolf.cz/scoring-rstvc-seniori/. V pondělních turnajích bude hodnocení také na rány v kategoriích muži a ženy a na serveru CGF budou výsledky zahrnuty do celostátního žebříčku.
Ceny: Poháry a medaile pro vítěze po ukončení celé tour.
Úhrada nákladů: Před startem na recepci GCMBU.
Stravování: V ceně je polévka s pečivem po hře na terase hotelu nebo v hotelové restauraci.
Poplatky: Startovné + fee 590,- Kč, členové domácího klubu GCMBU s řádně uhrazeným ročním hracím příspěvkem pouze poplatek 190,- Kč. V ceně je občerstvení po hře a žeton na driving. Všichni účastníci zaplatí na prvním turnaji, kterého se na túře zúčastní, kromě platby za konkrétní turnaj, navíc v hotovosti poplatek 200,- Kč.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Společná +9 - 54 - stb. nettoStablefordAnoAno
Společná +9 - 54 - stb. bruttoStablefordNeAno
Na rány mužiNa rányNeAno
Na rány ženyNa rányNeAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,054,050100M
RED+9,054,050100F

1.5.8277.22005, 30.08.2022 12:13 , počet registrovaných uživatelů : 61743