Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2021
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Startovní listina
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Základní údaje
Teetime - Výsledky kategorie:
C - smíšená 15-18 let HCP do 28,0 POUZE pro Žebříček
Hrací systém:
Na rány
Hra s HCP:
Ne
S úpravou HCP:
Ano
Pořadí
Jméno
Klub
HCP před
Kolo 1
Skóre
HCP po
1
PETRÁŇOVÁ Laura
GCBBR
6,9
72 / 46
72
4,6
2
GUAN Ziling
GCBBR
5,7
77 / 40
77
5,1
3
VYLEŤALOVÁ Tereza
GCPDY
8,2
79 / 41
79
7,7
4
KALINA Denis
GCHOS
8,6
80 / 39
80
8,0
5
GRUBNER Martin
GCKON
6,9
85 / 32
85
6,9
6
FOUBÍKOVÁ Paula Marie
RGCML
9,1
85 / 36
85
8,8
7
BALAŠTÍKOVÁ Ema
MTHGC
9,4
86 / 35
86
9,3
8
VANČURA Patrik
GCPRH
12,9
87 / 37
87
12,6
9
FOŘT Lukáš
GCPRH
8,8
87 / 33
87
8,8
10
MAREČEK David
GCHOS
8,4
87 / 31
87
8,4
11
KACEROVSKÝ Pavel
GCTUL
11,0
87 / 36
87
10,8
12
PŘIBIL Tadeáš
GCSBO
23,9
87 / 50
87
19,0
13
ZÍKOVÁ Kateřina
LGCPY
15,1
89 / 39
89
14,6
14
GUTH Adam
GCHOS
22,0
90 / 47
90
14,7
15
VANČUROVÁ Tereza
GCPRH
9,9
90 / 32
90
10,0
16
MARTINOVÁ Eliška
KHGCS
11,0
93 / 30
93
11,5
17
GUTH Alan
LGCPY
22,9
94 / 42
94
21,2
18
HANŽL Vojtěch
BARGC
12,9
96 / 31
96
12,6
19
ŠLAJSOVÁ Adéla
CESGK
24,2
97 / 41
97
23,1
20
HLADÍK Šimon
MTHGC
19,3
97 / 37
97
18,8
21
KOCIÁNOVÁ Laura
GCPDY
11,9
98 / 27
98
12,1
22
KVASNIČKA Viktor
GCHOS
12,2
100 / 24
100
12,2
23
DLOUHÁ Barbora
GCPRH
23,0
100 / 37
100
22,4
24
RANSDORF Filip
MTHGC
24,6
104 / 34
104
24,4
25
BARRA Sofía
LGCPY
25,4
105 / 35
105
25,3
26
MINAŘÍK Maxmilián
GCBBR
21,3
109 / 28
109
22,9
1.5.8901.34863, 15.05.2024 19:22 , počet registrovaných uživatelů : 66300