Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
GCHK TOUR 2022 Sýrový - 5.turnaj / Otevřený turnaj/
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Startovní listina
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Teetime - startovní listina
Kapacita
Pouze pro členy
Přihlášeno
A - PRO až 18
44
33
B -Společná 18,1 až 36
59
26
C - Společná 36,1 až 54
23
9
B1 18,1 až 54
55
35
* Všechny kategorie
68
Num. 1
Startovní listinaNum. 1 / kategorie:
Startovní čas:
Start. číslo
Hráč #1:
Hráč #2:
Hráč #3:
Hráč #4:
22.05.2022 9:00:00
1
KOŠŤÁL Zdeněk
RYBÁŘ Vladimír
MARTINEC Arnošt
SEMERÁD Ladislav
22.05.2022 9:10:00
2
NOVÁK Josef
ELIÁŠOVÁ Zuzana
SYNEK Miloslav
ZEMAN Vladimír
22.05.2022 9:20:00
3
LEXA Petr
WSÓL Vladimír
KVASNIČKA Tomáš
KAPLAN Jan
22.05.2022 9:30:00
4
KÖSSLER Pavel
HABR Zdeněk
DVOŘÁK Karel
TUREK Martin
22.05.2022 9:40:00
5
PECÁK Roman
ZLESÁK Lukáš
PECÁKOVÁ Martina
MORAVEC Jiří
22.05.2022 9:50:00
6
SVOBODA Vít
KURKA Martin
KNAPOVSKÝ Radim
KOHOUT Vlastimil
22.05.2022 10:00:00
7
POLÁČEK Petr
DAVÍDEK Vladislav
ZAHÁLKOVÁ Lenka
POLÁČKOVÁ Renata
22.05.2022 10:10:00
8
ZEZULKA David
PÁNEK Miloslav
BRANDEJS Vladislav
NOVÁK Eduard
22.05.2022 10:20:00
9
CHLUPÁČ Kamil
VOŽENÍLEK David
VOŽENÍLEK Vlastimil
CHLUPÁČOVÁ Ivona
22.05.2022 10:30:00
10
KOLEŠ Michal
KOLEŠ Michal II.
LODR ST. Jan
DVOŘÁK Libor
22.05.2022 10:40:00
11
PÁTKOVÁ Lenka
TOMANDLOVÁ Jitka
MEDUNA Slavomír
KUBANT Petr
22.05.2022 10:50:00
12
DRBAL Petr
HATAŠ Pavel
FELTL Martin
ONDRÁČEK Stanislav
22.05.2022 11:00:00
13
Čečotka Ladislav
ČEČOTKA MEIDLOVÁ Iva
HÁNLOVÁ Pavlína
CHMELAŘ Aleš
22.05.2022 11:10:00
14
NESVADBA Lubomír
VOJTÍŠKOVÁ Michala
KLUGL Jan
ŠKORPÍK František
22.05.2022 11:20:00
15
PETRÁŠ Radim
ŠIMARA Ondřej
ŽULEVIČOVÁ Nela
HAVEL Petr
22.05.2022 11:30:00
16
KOSINA Petr
KOSINOVÁ Renata
PŘIBYLOVÁ Olga
NOVÁ Petra
22.05.2022 11:40:00
17
BINAR Petr
TREJDL Václav
SPOUSTA Václav
KŘEMENÁK Petr
1.5.8836.29028, 11.03.2024 16:07 , počet registrovaných uživatelů : 65434