Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
2. GPA Czech Mid & Senior Tour - turnaj seniorů
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Startovní listina
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Teetime - startovní listina
Kapacita
Pouze pro členy
Přihlášeno
Senioři
42
Seniorky
9
GPACST2022M
42
GPACST2022Z
9
* Všechny kategorie
51
Num. 1
Num. 2
Startovní listinaNum. 2 / kategorie:
Startovní čas:
Start. číslo
Hráč #1:
Hráč #2:
Hráč #3:
Hráč #4:
24.05.2022 8:00:00
1
WOODMAN Šárka
KOČOVÁ Jana
ZÁHUMENSKÁ Michaela
24.05.2022 8:10:00
2
ANDRYSOVÁ Jitka
ZEDKOVÁ Romana
ŠIMKOVÁ Michaela
24.05.2022 8:20:00
3
STÁRKOVÁ Barbora
PŘIBYLOVÁ Pavla
DĚDEČKOVÁ Blanka
24.05.2022 8:50:00
4
PŘIKRYL Tomáš
24.05.2022 9:00:00
5
RABIŇÁK Rudolf
BERNAT Roman
24.05.2022 9:10:00
6
BLECHA Jindřich
LEE Eung young
HRUŠKA Milan
24.05.2022 9:20:00
7
KLOKOČKA Jan I.
CHLÁDEK Dušan
KULICH Petr
24.05.2022 9:30:00
8
HOMOLKA Miloš
JOHNSTON Graham
FLUSEK Pavel
24.05.2022 9:40:00
9
MALINA Radim
MARTINČA Ivan
TICHÝ Milan
24.05.2022 9:50:00
10
KAPLAN Petr
KREJČÍ Miroslav
KO Ju Yung
24.05.2022 12:50:00
11
POLAVKA Zdeněk
KARBAN Zbyněk
OUHRABKA Miroslav
24.05.2022 13:00:00
12
ČAPČUCH Josef
ŠNOBL Radek
KAABI Faouzi
24.05.2022 13:10:00
13
KMENT Miloslav
HORTON Richard
KOTÁB Milan
24.05.2022 13:20:00
14
ŠULC Marek
HAKL Luboš sen.
ČUŘÍN Tomáš
24.05.2022 13:30:00
15
HOULDSWORTH Chris
MARTINÍK Jan
ŠTAUBERT Karel
24.05.2022 13:40:00
16
VILIMOVSKÝ Pavel
KRAJNÝ David
ŠPAČEK Dan
24.05.2022 13:50:00
17
TUREČEK Michal
RŮŽIČKA Tomáš
JANOTA Stanislav
24.05.2022 14:00:00
18
KALAŠNIKOV Jaroslav
KLOUDA Václav
KOHOUT Radek
1.5.8836.29028, 11.03.2024 16:07 , počet registrovaných uživatelů : 65434