Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
2. GPA Czech Mid & Senior Tour - turnaj MID-amatérů
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Startovní listina
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Teetime - startovní listina
Kapacita
Pouze pro členy
Přihlášeno
Muži
55
Ženy
13
GPACMT2022M
55
GPACMT2022Z
12
* Všechny kategorie
68
Num. 1
Num. 2
Startovní listinaNum. 2 / kategorie:
Startovní čas:
Start. číslo
Hráč #1:
Hráč #2:
Hráč #3:
Hráč #4:
24.05.2022 8:00:00
1
KAFKOVÁ Veronika
ZÍTOVÁ Karolína
24.05.2022 8:10:00
2
MUCHOVÁ Darina
KROČILOVÁ Radka
24.05.2022 8:20:00
3
PÁTKOVÁ Pavlína
VAŇKOVÁ Lucie
SÁZAVSKÁ Linda
24.05.2022 8:30:00
4
SPOHROVÁ Markéta
MÁLKOVÁ Aneta
FULÍNOVÁ Martina
24.05.2022 8:30:00
6
HEMZA Miroslav
LANDSMANN David
24.05.2022 8:40:00
5
SVĚRÁKOVÁ Lucie
LUŇÁČKOVÁ Johana
DITTERTOVÁ Silvie
24.05.2022 8:40:00
7
ŠIMŮNEK Michal
LAŠTOVKA Roman
24.05.2022 8:50:00
8
DVOŘÁK Jiří
ZWINGER Tomáš
ŠIMŮNEK Jiří
24.05.2022 9:00:00
9
HOFFMANN Petr
VOKOUN Lukáš
URBANEC Pavel
24.05.2022 9:10:00
10
VRANA Hynek
ŠULC Miroslav
GREINER Jaroslav
24.05.2022 9:20:00
11
ZÁHOŘÍK Jan
RADIL Adam
JEŠÁTKO Ivan
24.05.2022 9:30:00
12
MALOTA Filip
SKÁLA Tomáš
TEJKL Richard
24.05.2022 9:40:00
13
OLIVA Jakub
KŠÍR David
TATÍČEK Petr
24.05.2022 9:50:00
14
ŠIMŮNEK Jan
ŠAFAŘÍK Štěpán
VOŠVRDA Ondřej
24.05.2022 12:50:00
15
MERTA Miloš
BORHY Oskar
KUKLOVSKÝ Alexander jun.
24.05.2022 13:00:00
16
ŠIMONEK Jiří
BARTOŇ Rostislav
JANATA Alexandr
24.05.2022 13:10:00
17
KRAMERIUS Michal
NOSEK František ml.
ČMIEL Ondřej
24.05.2022 13:20:00
18
STANÍK Branko
PÁL Attila
BECH Gregory
24.05.2022 13:30:00
19
WÜNSCH Matěj
ZÁBRODSKÝ Michal
KOČÍ Vladimír
24.05.2022 13:40:00
20
ENGEL Martin
PIETSCHMANN Dominik
KOTRBA Milan
24.05.2022 13:50:00
21
ČERMÁK Patrik
HORÁČEK Petr jun.
VODSEĎÁLEK Tomáš
24.05.2022 14:00:00
22
DE GHOUY Cesar
BOUČEK Zdeněk
HAŠEK Jakub
24.05.2022 14:10:00
23
VLTAVSKÝ Jan
JUCOVIČ Tomáš
JEŠÁTKO Lukáš
1.5.8864.29080, 08.04.2024 16:09 , počet registrovaných uživatelů : 65650