GOT-by PGK.CZ =Fee 1200,-+ZDARMA BUGGY=2 hráči, o VIP GF+TITLEIST+VOUCHER na 3 parech+BOHATÉ OBČERST + DEGUST VÍN +O FEE NA ALBATROSS ** kopie **

Základní údaje
Zahájení: 10.06.2023 v 9:30
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Konopiště
Podmínky turnaje
Série 6ti turnajů GOLF OPEN TOUR 2023 - BY PGK.cz je určena všem amatérským hráčům. Svou účastí souhlasí se všeobecnými podmínkami turnajů zveřejněných na stránkách www.GOLFOPENTOUR.cz. Všechna práva vyhrazena. Účastí na turnaji hráč bere na vědomí, že pořadatel pořizuje foto dokumentaci z turnaje a souhlasí s jejím přiměřeným použitím v galeriích na www.golfopentour.cz a reportech na sociálních sítích spravovaných pořadatelem. Vítězové kategorií jsou povinní si převzít ceny osobně, pokud se tak nestane ceny propadají.
Další informace
Popis: Turnaj na 18 jamek s postupným startem. Hraje se podle Pravidel, soutěžního řádu ČGF, provozního řádu a místních pravidel hřiště. Vložené soutěže: Nearest to Pin na všech 3. parových jamkách, Nejlepší Brutto na rány ze hry. Vítězové kategorií jsou povinní si převzít ceny osobně, pokud se tak nestane ceny propadají. Náhradní ceny mohou obdržet i hráči v dalším pořadí od 4.místa, aby mohlo být pořízeno foto z turnaje, pokud toto nařídí ředitel turnaje.
Přihlášení: Přes server ČGF, nebo případně na tel: 608 037 575 Buggy do turnaje povoleny po domluvě.
Způsob startu: postupný start z jamky č.1 dle startovní listiny, která bude k dispozici zde v příloze 05.05. od 20.00hodin a i na www.golfopentour.cz, v sekci startovní listiny, startovní časy od 09:30 hodin
Vítězství:
Ceny: POZOR !!! Na posledním turnaji prvních 5 hráčů v pořadí mají možnost si vybrat z těchto 5ti cen např: Hlavní cenou je BALÍČEK s 5ti fee(z výběru Karlštejn, Konopiště, ČM, Pyšely, Mstětice, Beřovice atd...), dále bude k výběru 4x PGK - karta nabitá od 2 fee do 5ti fee na golfové hřiště jako Albatross nebo Konopiště nebo Karlštejn nebo Beroun nebo Kunětická Hora nebo Kácov nebo Hodkovičky atd... na rok 2023-24. Dále vouchery do restaurací a vouchery na masáže, vouchery od firmy AVACOM.cz na baterie do notebooku a ke golf vozíkům, archivní vína + míčky Titleist Pro V1x od partnera AVACOM.cz . Vítězové základních turnajů obdrží věcné ceny, poháry, vína, FEE od Green Fee Clubu a Pražského Golfového Klubu a golfové zboží. NA POSLEDNÍM TURNAJI LOSUJEME hlavní CENY V TOMBOLE!!!! Seznam všech cen je průběžně aktualizován na příslušném odkazu na www.GOLFOPENTOUR.cz Odměníme první 3 hráče v každé kategorii + Nearest to Pin na všech 3 parech, Brutto na rány ze hry atd...Více na odkazu turnaje níže: www.golfopentour.cz Do žebříčku nejlepších hráčů TOUR se účastnické body přičítají po každém odehraném turnaji, kde se počítá 5 nejlepších výsledků v sezoně. Kdo bude mít nejvíce bodu vyhrává. Do finále postupují všichni a poslední turnaj bude o dvojnásobné body. Hlavní cenou je BALÍČEK 5x fee na hřiště: Karlštejn, Konopiště, ČERNÝ MOST + PYŠELY + MSTĚTICE + BEŘOVICE atd… může vyhrát každý kdo se zúčastní nejvíce turnajů, nebo také losem skorekarty na posledním turnaji TOUR pokud se zúčastnil alespoň 5 turnajů jako to bylo v předešlých ročnících 2010 - 2022 !!! Aktuální seznam cen je uveden v propozicích jednotlivých turnajů a na www.GOLFOPENTOUR.cz.
Úhrada nákladů: Pouze Hotově na recepci klubu ( platební karty nejsou akceptovány )
Stravování: Bohaté občerstvení do bagu s vodou a kolou. Alko ochutnávka whisky, jagermaister, vodka, víno + 9.jamka nabízí domácí dobroty s alko a nealko ochutnávkou.
Poplatky: V ceně 1999,- je Green fee + startovné + bohaté občerstvení s ochut. vín + turnajový servis + zpracování výsledků, marshal + rozhodčí + vložené soutěže + ceny do turnaje za 100.000,- atd.). Startovné: 799,- pro ostatní hráče jako jsou řádní členi GCKO + dále hráči s volnou hrou Pražského Golfového Klubu(Green Fee Clubu) + dále hráči ČGK v limitu + karty + vouchery atd... Poplatek je včetně (Bohatého občerstvení s ochut. vín + 9.jamka nabízí domácí dobroty a alko + nealko + zpracování výsledků + ceny do turnaje za 100.000,- atd.) Platbu prosíme pouze hotovostní.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Společná HCP 0-16,9StablefordAnoAno
Společná HCP 17 - 54StablefordAnoAno
společná brutto na rányNa rányNeNe
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
BLUEPRO12,00100F
RED12,154,00100F
WHITEPRO12,00100M
YELLOW12,154,00100M

1.5.8941.41759, 24.06.2024 23:11 , počet registrovaných uživatelů : 66950