Vyzkoušejte nový web TeeTime
Rezervace TeeTime
Přihlášení / Registrace
Zapomenuté heslo
Trvale přihlášený
Nemáš ještě účet na TeeTime ?
REGISTRUJ SE
PrimeTime
TeeTime Plus
Bulletin
Nabídky hřišť
Nabídky partnerů
Nový golfista
Věrnostní program
Nabídka práce
Golfhäftet
Prague Golf Card
Golf Sever
Store
Showroom
Proč nakupovat u nás
E-shop
Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
O nás
Naše cíle
Staň se naším
partnerem
Zákaznické centrum
Kontakty
Menu
PrimeTime
TeeTime Plus
» Bulletin
» Nabídky TeeTime
» Nabídky hřišť
» Nabídky partnerů
» Nový golfista
» Věrnostní program
» Nabídka práce
» Golfhäftet
» Prague Golf Card
» GolfSever
Store
» Showroom
» Proč nakupovat u nás
» E-shop
» Bazar
Hřiště
Webkamery
Turnaje
Kontakty
» O nás
» Naše cíle
» Staň se naším
partnerem
» Zákaznické centrum
» Kontakty
ATT GOLD OPEN GOLF TOUR - CANON START 10.00 hod. !!!
Zásady ochrany a zpracování osobních údajů
Zpět na výpis turnajů
Detail turnaje
Seznam přihlášených
Výsledky
Přílohy
Sdílet:
Základní údaje
Teetime - Výsledky kategorie:
Společná 16,1 - 26
Hrací systém:
Stableford
Hra s HCP:
Ano
S úpravou HCP:
Ano
Pořadí
Jméno
Klub
HCP před
Kolo 1
Skóre
HCP po
1
NĚMEC Milan
CESGK
24,8
42 / 97
42
23,9
2
JANDL Štěpán
GCBBR
17,2
38 / 93
38
16,5
3
BENDA Oliver
GCLIB
18,3
38 / ---
38
17,8
4
ŠVEHLÍKOVÁ Ivana
GCBER
19,3
37 / 97
37
19,1
5
HÁŠOVÁ Monika
GCKON
16,8
35 / 94
35
17,6
6
KADAVÁ Ivana
LGCPY
22,0
35 / 100
35
22,2
7
ZADÁK Roman
ERBGC
20,1
34 / ---
34
19,9
8
HAŠKOVÁ Libuše
GCKVA
22,7
34 / 103
34
22,7
9
ZEMITAN Jennifer Eugenia
GCKVA
18,5
33 / 98
33
19,1
10
ZIMMEL Jaroslav
GCKVA
18,4
33 / ---
33
19,4
11
ARGMAN Vlastimil
GCKVA
19,4
33 / 100
33
19,4
12
BAUER Libor
RBEGC
22,1
33 / ---
33
22,0
13
BENDA Milan
GCLIB
20,6
32 / 103
32
20,6
14
PRÁGEROVÁ Renata
CESGK
23,1
32 / 104
32
23,0
15
RYS Jaroslav
CESGK
21,3
31 / 103
31
21,3
16
BAUER Libor
RBEGC
25,2
31 / ---
31
25,2
17
CHRPA Josef
ERBGC
24,5
29 / 109
29
24,5
18
JEDLIČKOVÁ Markéta
LGCPY
22,2
29 / 109
29
22,2
19
HANZL Martin
GCKVA
22,1
28 / ---
28
22,7
20
BŘÍZOVÁ Eliška
GKLIS
21,2
28 / ---
28
21,2
21
KOREJSOVÁ Marcela
GCKVA
24,2
27 / 111
27
25,4
22
JANDOUŠ Ladislav
GCKVA
20,5
27 / ---
27
20,6
23
CHVALINOVÁ Pavlína
LGCPY
19,4
26 / 110
26
19,4
24
HLAVÁČKOVÁ Jana
GRGGC
19,1
25 / 108
25
19,1
25
KOVÁŘ Filip
RHFGC
19,2
24 / 113
24
19,7
26
ZADÁK Miroslav
ERBGC
18,8
24 / ---
24
18,8
27
KOREJS Vlastimil
GCKVA
16,1
24 / 109
24
16,1
28
ŠÍT Alexej
ERBGC
19,2
22 / 112
22
19,2
29
FURCHOVÁ Marcela
GCHOD
22,9
22 / 114
22
23,7
30
HYBEŠ Petr
GCSOK
23,2
21 / 119
21
23,2
1.5.8836.29028, 11.03.2024 16:07 , počet registrovaných uživatelů : 65434